Lovastábor 2019.:

A tábor célja a természet, a lovak és a lovaglás megszerettetése és elérhetővé tétele a gyermekek számára.

A nyári lovastáborok a legalkalmasabbak arra, hogy a gyermekek közelebb kerüljenek a lovakhoz, és megismerjék a lovak körüli teendőket.

• Napközis tábor hétfőtől - péntekig, 8:00-16:00 óráig,

Tábor időpontok:
• 2019.07.01. - 2019.07.05.
• Túljelentkezés esetén, ha lesz elég jelentkező, akkor 2019.08.12. - 2019.08.16. között indítunk még egy turnust.

A tábor programja:
Napi háromszori étkezéssel (reggeli, ebéd, uzsonna), korlátlan üdítő és ásványvíz fogyasztással.

• Napi 2x lovaglás,
• Lovaskocsikázás,
• Haladóknak tereplovaglás,
• Szerszámozási ismeretek,
• Lovak etetése, itatása, ápolása,
• Állattartó életmóddal való ismerkedés,
• Tábortűz, szalonnasütés,
• Ügyességi vetélkedők, csapatversenyek,
• Kézműves foglalkozás,
• Egyéb sportolási lehetőség: tollaslabda, foci, stb.,
• Kirándulás.

Kötelező felszerelések:
• lovagláshoz lovaglónadrág, vagy egy kényelmes hosszú nadrág!
• kobak (ha nincsen, tudunk kölcsön adni, de célszerű sajátot hozni, ami tökéletesen illeszkedik a fejre)
• lovagláshoz csizma, bokacsizma, gumicsizma, futószárasoknak elegendő lehet a sportcipő is.
• időjárásnak megfelelő ruházat! Esős idő esetén esőkabát, hűvös időben pulcsi, kabát, gumicsizma, váltóruhák, baseball sapka/kendő.
• naptej/napolaj.

A tábor ára:

• Napközis tábor (hétfőtől - péntekig): 30.000 Ft / fő / 5 nap.

• 2 vagy több testvér együttes beíratása esetén
  • 1 gyermek több táborba jelentkezése esetén.

A táborba korlátozott létszámot tudunk fogadni, ezért a jelentkezési szándékot kérjük mielőbb jelezni!

Várjuk szeretettel a jelentkezőket!

Jelentkezés:
• 06-30/5083509
• 06-30/9070607
telefonszámokon, illetve facebookon üzenetben, vagy email-ben a
derenkone.zsanett@gmail.com email címen.

Lovastábor 2018.:
Lovastáborunkba szeretettel várjunk azokat a gyermekeket, akik kedvelik a természetet és vonzódnak az állatokhoz, de esetleg kevés lehetőségük van a természet és az állatok közelségét élvezni. A tábor célja a természet, a lovak és a lovaglás megszerettetése és elérhetővé tétele az érdeklődők számára.

• Napközis tábor hétfőtől - péntekig, 8:00-16:00 óráig,
• Napi lehetőség/egynapos tábor (amennyiben az érdeklődők csak 1-2 alkalommal szeretnék igénybe venni a tábor szolgáltatásait, azt is megtehetik napközis formában 8:00-16:00 óráig, de akkor mindenesetben alkalmazkodniuk kell a tábor napirendjéhez).
Egynapos táborba jelentkezőket csak a szabad helyek függvényében tudunk fogadni.

Tábor időpontok:
A 2018.07.23. - 2018.07.27. közötti időszakban megrendezésre kerülő táborba már lehet jelentkezni!

Várjuk szeretettel a jelentkezőket!

A tábor programja:
Napi háromszori étkezéssel (tízórai, ebéd, uzsonna), korlátlan üdítő és ásványvíz fogyasztással.

• Napi 2x lovaglás,
• Lovaskocsikázás,

Haladóknak tereplovaglás,
• Szerszámozási ismeretek,
• Lovak etetése, itatása, ápolása,
• Állattartó életmóddal való ismerkedés,
• Tábortűz, szalonnasütés,
• Ügyességi vetélkedők, csapatversenyek,
• Kézműves foglalkozás,
• Egyéb sportolási lehetőség: tollaslabda, foci, stb.,
• Kirándulás.

A tábor ára:

• Napközis tábor esetén (hétfőtől - péntekig): 30.000 Ft / fő / 5 nap.
  • Napi lehetőség/egynapos tábor esetén: 6.000 Ft / fő / 1 nap.

• 2 vagy több testvér együttes beíratása esetén
  • 1 gyermek több táborba jelentkezése esetén.

Jelentkezés:
•06-30/5083509
•06-30/9070607
telefonszámokon, illetve facebookon üzenetben, vagy email-ben a derenkone.zsanett@gmail.com email címen.

Tereplovaglás:
Nemsokára itt a tavasz és reméljük a jó idő is mielőbb megérkezik, mert mi már nagyon várjuk. :)
Azonban a lovagolni vágyóknak nem kell addig várni, ugyanis a jelenlegi idő is kiválóan alkalmas a tereplovaglásra. Gyönyörű terepekkel, változatos útvonalakkal várjuk a tereplovaglás szerelmeseit.

Lovastábor 2017.:
Lovastáborunkba szeretettel várjunk azokat a gyermekeket és felnőtteket egyaránt, akik kedvelik a természetet és vonzódnak az állatokhoz, de esetleg kevés lehetőségük van a természet és az állatok közelségét élvezni. A tábor célja a természet, a lovak és a lovaglás megszerettetése és elérhetővé tétele az érdeklődők számára.

• Napközis tábor hétfőtől - péntekig, 9:00-17:00 óráig
  • Bentlakásos hétfőtől - péntekig, 9:00-17:00 óráig  (Sátrakban való elhelyezéssel)

• Napi lehetőség (amennyiben az érdeklődők csak 1-2 alkalommal szeretnék igénybe venni a tábor szolgáltatásait, azt is megtehetik napközis formában, de akkor mindenesetben alkalmazkodniuk kell a tábor napirendjéhez).

Tábori időpontok:
A nyári szünet kezdetét követően, egész nyáron szervezünk táborokat 5 nap / 4 éjszaka turnusokban (hétfőtől - péntekig).
A jelentkezők létszámától függően fogjunk eldönteni, hogy melyik turnust / turnusokat fogjuk elindítani.
A jelentkezéseket kérjük minél korábban leadni, hogy szervezni tudjuk a táborok időpontját.

Napi háromszori étkezéssel.

• Napi 2x lovaglás
  • Szerszámozási ismeretek
  • Lovak etetése, itatása, ápolása
  • Elméleti oktatás: minden, amit a lovakról, lovasokról és a lovaglásról tudni kell
  • Lovas piknik (tereplovaglás)
  • Tábortűz, szalonnasütés, bográcsozás, grillezés
  • Ügyességi vetélkedők, csapatversenyek
  • Kézműves foglalkozás
  • Egyéb sportolási lehetőség: foci, stb.
Kiegészítő programok a gyerekek igényei szerint:
  • Lovaskocsikázás
  • Strandolás egy közeli kiépített strandon
  • Túrázás
  • Állattartó életmóddal való ismerkedés

A tábor ára: 30.000 Ft / fő / 5 nap.

• 2 vagy több testvér együttes beíratása esetén
  • 1 gyerek több táborba jelentkezése esetén.
A táborral kapcsolatban további információt az alábbi telefonszámokon tudunk adni:
  • 06-30/5083509
  • 06-30/9070607

Ingyenes honlapkészítő

Ez a weboldal a www.oldalunk.hu honlapkészítővel készült. | Adatvédelmi tájékoztató